Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.

Offsideplus.az xəbər verir ki, Azərbaycanın turnirdəki yeganə təmsilçisi “Qarabağ” Ukraynada “Vorskla” ilə üz-üzə gələcək.

Avropa Liqası

Qrup mərhələsi, IV tur

A qrupu

00:00. "Bayer" (Leverkuzen, Almaniya) - "Sürix" (İsveçrə)

00:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - AEK (Larnaka, Kipr)

Xal durumu: "Sürix" - 9, "Bayer" - 6, AEK - 1, "Lüdoqorets" - 1.

B qrupu

00:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Leyptsiq" (Almaniya)

00:00. "Rusenborq"(Norveç) - "Zaltsburq" (Avstriya)

Xal durumu: "Zaltsburq" - 9, "Leyptsiq" - 6, "Seltik" - 3, "Rusenborq" - 0.

C qrupu

00:00. "Slaviya" (Praqa, Çexiya) - "Kopenhagen" (Danimarka)

00:00. "Bordo" (Fransa) - "Zenit" (Rusiya)

Xal durumu: "Zenit" - 7, "Slaviya" - 6, "Kopenhagen" - 4, "Bordo" - 0

D qrupu

19:50. "Fənərbağça" (Türkiyə) - "Anderlext" (Belçika)

00:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Spartak" (Trnava, Slovakiya)

Xal durumu: "Dinamo" - 9, "Fənərbağça" - 4, "Spartak" - 3, "Anderlext" - 1.

E qrupu

00:00. "Vorskla" (Poltava, Ukrayna) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

00:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Sportinq" (Lissabon, Portuqaliya)

Xal durumu: "Arsenal" - 9, "Sportinq" - 6, "Vorskla" - 3, "Qarabağ" - 0.

F qrupu

00:00. "Betis" (İspaniya) - "Milan" (İtaliya)

00:00. "Olimpiakos" (Yunanıstan) - "Düdelanj" (Lüksemburq)

Xal durumu: "Betis" - 7, "Milan" - 6, "Olimpiakos" - 4, "Düdelanj" - 0.

G qrupu

21:55. "Spartak" (Moskva, Rusiya) - "Reyncers" (Şotlandiya)

21:55. "Rapid" (Vyana, Avstriya) - "Vilyarreal" (İspaniya)

Xal durumu: "Reyncers" - 5, "Vilyarreal" - 5, "Rapid" - 3, "Spartak" - 2.

H qrupu

21:55. "Apollon" (Kipr) - "Ayntraxt" (Almaniya)

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Marsel" (Fransa)

Xal durumu: "Ayntraxt" - 9, "Latsio" - 6, "Apollon" - 1, "Marsel" - 1.

I qrupu

00:00. "Genk" (Belçika) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

00:00. "Malmö" (İsveç) - "Sarpsporq" (Norveç)

Xal durumu: "Genk" - 6, "Malmö" - 4, "Sarpsporq" - 4, "Beşiktaş" – 3

J qrupu

00:00. "Akhisarspor" (Türkiyə) - "Sevilya" (İspaniya)

00:00. "Krasnodar" (Rusiya) - "Standard" (Lyej, Belçika)

Xal durumu: "Krasnodar" - 6, "Standard" - 6, "Sevilya" - 6, "Akhisarspor" - 0.

K qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Yablonets" (Çexiya)

00:00. "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna) - "Renn" (Fransa)

Xal durumu: "Astana" - 5, "Dinamo" - 5, "Renn" - 3, "Yablonets" – 2

L qrupu

00:00. BATE (Belarus) - Çelsi" (İngiltərə)

00:00. "Videoton" (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

Xal durumu: "Çelsi" - 9. BATE - 3, PAOK - 3, "Videoton" - 3.